Kuruluşumuzdan Günümüze...

1967 yılında başlayan 45 senedir devam eden meslek tecrübemizi, 1979'dan beri aynı atölyemizde devam ettirmekteyiz. Oto deri döşeme konusunda uzmanlaşmış olan firmamız tüm müşterilerimizin istek ve arzularını en iyi şekilde eksiksiz yerine getirmektedir. Siz müşterilerimizin beklentilerinize karşılık verebilmek için doğru tavsiyeler ve fikirlerle yardımcı olmaktayız.

Oto döşemelerde kullanılan derilerin %90 dan fazlası plastik boya ile boyanmış ve hava alıp vermesi engellenmiştir. Bu nedenle hakiki derilerin yıpranması, özellikle kuruyup çatlaması çok kısa zamanda olmaktadır. Firmamız bu nedenle hakiki derinin ithal olanını tercih etmektedir. Bu da haliyle maliyeti artırmaktadır. Asıl firma tercihimiz ise alman suni deri(empetex) ve kombinasyonlarıdır.

Yapılan tüm uygulamalarımızda sınırsız işçilik garantisi vermekteyiz. Suni deri ve ithal hakiki deride 2 yıl garanti, yerli hakiki deri uygulamalarımızda ise malzeme garantisi verilmemektedir.


Garanti Koşulları:

Firmamız yaptığı tüm uygulamalarda koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle çalışmakta, ithal hakiki deriye ve suni deri ürünlerine 2 sene, ayrıca işçilik ve imalat hatalarına ömür boyu garanti vermektedir.

Tag: Teknik Oto Döşeme, oto alman suni deri döşeme, oto empetex döşeme,oto hakiki deri döşeme, oto direksiyon deri kaplama, oto tavan kaplama, oto kol dayama, kolçak uygulamaları, vites topuzu deri kaplama, vites körüğü değiştirme, fren körüğü kaplama, oto döşeme tamiratı, motosiklet selesi kaplama, jeep tente, bimini, yat bimini, tekne bimini, yat tente, yelkenli tente, yelkenli tentesi, yat deri döşeme, yat minder kaplama, oto dış kılıfları, araba dış kılıf, araba branda, motosiklet dış kılıf yapımı, motosiklet branda, oto deri döşeme uygun fiyat, araba deri döşeme, araba hakiki deri döşeme